Zen Dizayn Creative

Biz dijital bir yaratıcı hizmet ajansıyız. Sanat + kültür, eğlence, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kar amaçlı markalar için web, mobil uygulama geliştirmeleri, marka bilinci oluşturma ve tasarım hizmetleri sunuyoruz.


+daha yaratıcı +daha hızlı +daha teknolojik +daha yenilikçi +hayalci +boyutlu +genç +eğlenceli +daha fazlası burada

  • Text Hover
Hizmetlerimiz

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı & Marka Konumlandırma

Logo, Broşür, Dergi, Katalog, Afiş, Poster, Bloknot, Flyer, Kupon, Davetiye, Antetli, Zarf, Light box, Bilboard, Raket, Özel Banner, Kartvizit, Insert, Interaktif CD, Prezentasyon, Açık hava görselleri...

Markalaşma & Marka Danışmanlık Hizmetleri

Zorlu ve uzun bir yolu kapsayan kurumsallaşma ve marka danışmanlığı hizmetleri ile markanızın pazar bilinirliğini arttırıyor ve imajını sağlamlaştırarrak markalaşma sürecini hızlandırıyoruz.

Web Site Tasarım & Yazılım

Mobil, tablet uyumlu, yönetilebilen, özgün web siteleri tasarlıyor, internet dünyasında yer almak isteyen bireysel ve kurumsal girişimcilerin, internet dünyasındaki hedeflerine paralel olarak, profesyonel web yazılım hizmetleri veriyoruz.

Dijital PR & Strateji Danışmanlığı

Araştırmayı, yeniye ulaşmayı ve fark yaratmayı amaçlayarak müşterilerimiz için en uygun kurguda dijital iletişim ve dijital pazarlama stratejileri belirliyor bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçiriyoruz.

iOS, Android Mobil Uygulamaları & Geliştirmeler

Mobil cihazların kullanımı gün geçtikçe artıyor, tek bir platform değil tüm platformlar için özelleştirilmiş uygulamalarımız ile tüm akıllı telefon kullanıcılarına hitap edin.

Sosyal Medya Yönetimi & Kampanyaları

Sosyal medya, hızla büyüyen dünyada milyonlarca insanın etkileşimde olduğu büyük bir pazar. Değişen dünya şartlarında bireyin de düşünce ve ihtiyaçların değiştiğinin bilincinde olması gerekmekte. Sosyal medya yönetimimiz bu bilincin yansımasıdır.

Prodüksiyon Hizmetleri

TV Reklamları, İnternet ve TV Dizi Serileri, İnteraktif ve Viral Videolar, Kampanya ve Tanıtım Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri...

Indoor ve Outdoor Reklam, Tanıtım & Etkinlik Hizmetleri

Out door reklamlar ile birlikte firmanızı daha geniş kitlelere tanıtabilir, Indoor tabela, yönlendirme ve reklam uygulamaları ile markanızın kişiliğini yansıtabilirsiniz.

Fikirler & Tasarımlar

Farklı bakış açılarını yakalayıp, fark yaratacak yaratıcı fikirleri bulabilmek için; hergün etrafımızda gördüğümüz, olup biten (ancak kanıksadığımız) yüzlerce şeye cesaretle ?neden? sorusunu sormak iyi bir başlangıç.

E-Marketing, E-Bülten & E-Mailing Hizmetleri

E-Posta Pazarlamanın Ötesine Geçin! Doğru kişiye, doğru e-postayı gönderebilmeniz için en etkin ve hızlı şekilde e-posta pazarlama yapabilmeniz için, her ihtiyaca yönelik gelişmiş modüller ile hizmetler verilmektedir.

SEO Optimizasyonu

SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsar.

Online İtibar & İçerik Yönetimi

İnternet üzerinde yarattığınız algı üzerine çalışmalar yapar profesyonel medya ilişkileri ile pozitif algı yaratır. Şahsınıza ya da şirketinizin adı geçen olumsuz haberlerin arama sonuçlarından kaldırılmasını sağlar.

Takım Oyuncuları

  Zen Dizayn takımının parçası olan her bir birey değerlerimizden beslenerek markalarımıza değer katmak için çalışır. 

Süreç

Verilen brief’den yola çıkarak sosyal medya kampanyaları ve uygulamaları kurguluyor, anı yakalayan dijital içerikler hazırlıyor, mobil ve web tasarımları geliştiriyor, internet reklamları ve viral videolar üretiyoruz. Yaratıcılığa ve etkin iletişime olan inancımız iki temele dayanıyor: Etkili bir geri dönüş sağlamak amacıyla markanın hedeflerini kavrayabilmek ve hedef kitlesinin ne istediğini anlayıp bunu hayata geçirmek.

1. Araştırma

Yeni projeye hazırlanın

2. Ürün Tasarımı

Sihir başlıyor.

3. Ui Tasarım

İnsan için tasarım.

4. Geliştirme

Ortaya çıkarılan ürünün tadını çıkarın